" />

Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Faraon uniewinnia Mojżesza. Arão i Eliseba zostają bez domu. Emisja 25 kwietnia o godz. 16:50 w TV Puls.

Odcinek 11

Ramzes zaświadcza o niewinności Mojższa i błaga faraona o darowanie mu życia. Kiedy opada z sił z wycieńczenia, Paser i Simut odnoszą go do jego komnaty. Henutmire z niepokojem oczekuje na wyrok. Arão decyduje się pospieszyć na ratunek Elisebie, nawet jeśli miałby przypłacić to życiem. Num powstrzymuje Apukiego przed uderzeniem Arãoa i wstawia się za nim. Abigail i druga niewolnica asystują Elisebie podczas porodu. Kobieta wydaje na świat syna i nadaje mu imię Itamar.

Tuya obwinia Nefertari o stan Ramzesa. Hur namawia Uriego, żeby walczył o syna i sprowadził go do pałacu. Joquebede i Miriã przybiegają na pomoc Elisebie, która zemdlała po porodzie, i zabierają do domu. Seti oczyszcza Mojżesza z winy. Mężczyzna zostaje wypuszczony na wolność i szuka Ramzesa, żeby podziękować mu za ocalenie życia oraz życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia. Seti nie kryje niezadowolenia z takiego obrotu sprawy i zapowiada Tuyi, że nadejdzie kres Mojżesza. Num i Zelofeade podejrzewają, że Apuki knuje coś niedobrego. Dom Arãoa staje w płomieniach. Arão i Eliseba doznają szoku na widok palącego się domu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze