" />

Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Bekenmut szykuje się do zabicia Joquebede. Emisja 26 kwietnia o godz. 16:50 w TV Puls.

Odcinek 12

Mojżesz błaga Pasera, żeby uratował życie Ramzesowi. Miriã angażuje się do pomocy przy gaszeniu pożaru w domu Arãoa. Disebek chce ukarać osobę, która pomogła Joquebede przedrzec się do pałacu. W tym celu zwołuje wszystkich służących Hebrajczyków. Joquebede uspokaja Elisebę przejętą palącym się domem. Arão nie chce pogodzić się z myślą, że został bez dachu nad głową. Nefertari wyznaje Nefertari, że choć darzy Mojżesza szczerą miłością, postanowiła zostać żoną Ramzesa. Arão pragnie zemścić się na Apukim za zniszczenie jego domu. Num próbuje ostudzić jego nadgorliwość i uświadomić, że zemsta może ściągnąć problemy zarówno na niego samego, jak i na jego rodzinę.

Miriã i Amália zauważa, że Eldade jest zainteresowany Joquebede. Uri i Hur denerwują się podczas rozmowy z Disebekiem. Obaj zapierają się, że nie przyjaźnią się z Hebrajczykami. Disebek wydaje rozkaz zabicia Joquebede. Arão odkrywa, że Bakenmut czyha na życie Joquebede. Judite zwierza się Joquebede, że jest bita i poniżana przez męża. Ramzes odzyskuje przytomność, co staje się powodem do radości dla Pasera i Simuta. Henutmire dowiaduje się o rozkazie Disebeka i zwraca się do niego z pretensjami. Bekenmut i Joquebede stają ze sobą twarzą w twarz.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze