" />

Odcinek 153

W 153. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes nie chce wypuścić Hebrajczyków oraz grozi Mojżeszowi. Emisja 21 listopada o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 153

Bezalel wręcza żonie własnoręcznie wykonany naszyjnik. Nefertari i Ramzes kłócą się, co denerwuje ich syna, Amenhotepa. Uri zanosi Mojżeszowi wiadomość o tym, że faraon wzywa go do siebie. Apuki obiecuje sobie, że się zmieni, kiedy plaga się skończy. Gahiji zabiera kilka bochenków chleba od Hebrajczyków i zanosi je do pałacu. Aaron i jego synowie z niecierpliwością wyczekują rezultatów spotkania Mojżesza z Ramzesem. Uri doprowadza Mojżesza do pałacu, a następnie zawiadamia Ramzesa, że gość oczekuje go w sali tronowej.

Bezalel i Deborah spędzają noc ślubną. Ramzes proponuje Mojżeszowi, żeby wyprowadził swój lud z Egiptu, lecz zostawił wyhodowane przez nich owce i bydło. Mojżesz nie przyjmuje stawianych warunków. Gahiji i Chibale są zdumieni nienawiścią jaką Nefertari pała do Mojżesza. Ramzes złości się odmową Mojżesza i nie zgadza się uwolnić Hebrajczyków. Ostrzega Mojżesza, że jeśli raz jeszcze go rozgniewa, skończy się to dla niego śmiercią. Mojżesz wyraża ubolewanie nad zachowaniem faraona i odchodzi.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze