" />

Odcinek 158

W 158. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes odkrywa, że Nefertari żałuje ważnej życiowej decyzji. Emisja 28 listopada o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 158

Nefertari wyznaje Karomie, że powinna była uciec z Mojżeszem, gdy miała ku temu okazję. Ramzes przysłuchuje się ich rozmowie, po czym wtrąca się do niej, wyprasza służącą i zapytuje żonę, czy wciąż kocha Hebrajczyka. Zamiast odpowiedzi słyszy same zarzuty. Nefertari wypomina mu, że przegrał wojnę z Mojżeszem oraz że nie kiwnął palcem, by ratować ich syna. Ogarnięty złością faraon policzkuje żonę. Karoma prosi Radinę, żeby ściągnęła Pasera do królewskiej sypialni. Ana postanawia pozbyć się ubrań i biżuterii egipskiej, by całkowicie oddać się bogu Hebrajczyków.

Ramzes uświadamia sobie, że Nefertari tak naprawdę nigdy nie przestała kochać Mojżesza. Paser namawia przybraną córkę do pojednania z mężem. Bak próbuje uprzedzić Meketrego o zagrożeniu, jakie niesie ze sobą kolejna plaga, by dać mu szansę na uratowanie pierworodnego syna, Horiego. Ana i Judite pozbywają się całego egipskiego dobytku. Nefertari odbywa bezkonfliktową rozmowę z Ramzesem, jednak nie czuje się po niej spokojniejsza.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze