" />

Odcinek 163

W 163. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Nefertari i inne kobiety zazdroszczą Karomie, że uratowała syna. Emisja 5 grudnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 163

Karoma nie zostaje dobrze przyjęta w pałacowym haremie. Inne matki zazdroszczą jej, że potrafiła ocalić pierworodnego syna przed śmiercią. Meketre przekazuje Bakowi prośbę Tais o rozmowę w cztery oczy. Wzruszona kobieta dziękuje mu, że uratował jej syna i ściska z radości. Egipcjanie wręczają Hebrajczykom biżuterię i złoto na znak wolności. Hebrajczycy wracają do wioski z wozami pełnymi kosztowności.

Bakenmut oznajmia Ramzesowi, że Gahiji oraz inni Egipcjanie zdradzili ich i przyłączyli się do Hebrajczyków. Pyta go również, co za z nimi zrobić. Faraon okazuje bezradność, przyznając, że zezwolił Hebrajczykom na opuszczenie Egiptu, i rozkazuje mu zadbać o zabalsamowaniem ciał zabitych. Nefertari wpada w furię na wieść, że Pepy przeżył, bo ukrył się w osadzie Hebrajczyków. Naskakuje na Karomę i grozi zabiciem jej i jej syna. Radina powstrzymuje ją przed popełnieniem szaleństwa. Leila rozpacza z powodu śmierci Uriego. Abigail jest przy niej, aby pocieszyć w żałobie. Gahiji i Chibale przygotowują się do wędrówki przez pustynię razem z Leilą i jej rodziną. Mojżesz modli się do Boga. Dziękuje za uwolnienie jego ludu i wspomina swojego zmarłego ojca Amrama.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze