" />

Odcinek 165

W 165. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Nefertari nie może się pogodzić z odejściem Mojżesza. Emisja 7 grudnia o godz. 14:00 w TV Puls.

Odcinek 165

Radina żegna się z Karomą, zabiera biżuterię otrzymaną od Henutmire i opuszcza pałac. Ramzes zasiada na tronie pozbawiony nadziei na przyszłość po śmierci jedynego syna. Hebrajczycy wyruszają na pustynię prowadzeni przez Mojżesza. Zabierają ze sobą cały dobytek, wozy, zwierzęta, biżuterię, złoto i sakwy z rzeczami. Paser oznajmia faraonowi, że Simut odszedł z Egiptu razem z Hebrajczykami. Radina odnajduje Gahijiego i Simuta pośród wędrującego tłumu. Bezalel wciąż rozmyśla o śmierci ojca. Safira jest zdumiona wielkością tłumu podążającego za Mojżeszem.

Simut wstawia się u faraona za Ikenim, jednak ten pozostaje niewzruszony i nakazuje zatrzymać go w lochu. Safira podchodzi do Datana, by powiedzieć mu, że nigdy nie spała z żadnych innym mężczyzną, ale on nie chce jej słuchać. Bina zauważa ich napięte relacje i próbuje dowiedzieć się, co ich poróżniło. Joquebede pociesza zatroskaną Safirę. Eliseba proponuje jej, żeby szły ramię w ramię. Ramzes nakazuje uwolnić Ikeniego, by mógł uściskać swojego syna. Nefertari wspomina chwile spędzone z Mojżeszem i dostaje napadu furii.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze