" />

Odcinek 33

W 33. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes poznaje bliżej Mayę. Arão planuje uciec z całą rodziną. Emisja 31 maja o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 33

Disebek dostrzega zainteresowanie Ramzesa córką Siamona. Nefertari z zazdrością przygląda się Mai, co nie ubiega uwadze Mojżeszowi. Num zawiadamia Zelofeade, że faraon był tak zadowolony z pracy Arãoa i Anrãoa, że postanowił powierzyć im kolejne zadanie. Henutmire wpada na pomysł zorganizowania podwójnego ślubu, Mojżesza z Nefertari oraz Ramzesa z Mayą. Joquebede znajduje kocyk, którym owijała Mojżesza gdy był niemowlęciem i wzruszona mocno go ściska.

Tuya wychwala Ramzesa przed Mayą. Kobieta prosi syna faraona o rozmowę w cztery oczy. Mojżesz i Nefertari widzą, jak tych dwoje oddala się, żeby pobyć na osobności. Ramzes zapewnia Mayę, że nie jest związany z Nefertari. Abigail znajduje u Eldalde amulet symbolizujący egipskiego Boga. Uri wręcza Leili biżuterię na dowód swojej miłości. Apuki odkrywa, że został oszukany przez Numa i Zelofeade. Postanawia ukarać ich chłostą za to, że ośmieszyli go przed królem. Joquebede, Miriã i Eliseba przejmują się zdrowiem Amálii. Arão rozważa możliwość ucieczki z całą rodziną.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze