" />

Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes i Mojżesz planują ślub tego samego dnia. Num zostaje zabity. Emisja 1 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 34

Num przyznaje się, że chciał zaszkodzić Apukiemu. Ponieważ odmawia poproszenia go o przebaczenie, Apuki dźgnie go nożem. Zelofeade biegnie po pomoc. Eliseba godzi się z Judite. Seti formalizuje zaręczyny Ramzesa z Mayą. Yunet ukrywa swoje niezadowolenie z tego powodu. Nefertari odgaduje jej uczucia i próbuje z nią porozmawiać, zaś ta wyładowuje na niej swoją złość. Zelofeade i Eldedade zabierają rannego Numa. Siamon obiecuje Setiemu, że mieszkańcy terenów znajdujących się pod jego władzą całkowicie poprą rządy Ramzesa. Ramzes przedstawia Mojżeszowi i Nefertari swoją przyszłą żonę.

Num przeczuwa zbliżającą się śmierć. Prosi o sprowadzenie Arãoa oraz zwraca się do Joquebede z błaganiem o zaopiekowanie się Amálią. Arão i Anrão opuszczają plac budowy, żeby biec do konającego Numa. Mojżesz i Ramzes rozmawiają o zorganizowaniu podwójnego ślubu. Nayla prowokuje Yunetę, komentując przy niej, że Nefertari bezpowrotnie utraciła Ramzesa. Arão dziękuje Numowi za uratowanie go przed Apukim. Ten prosi go, żeby zamieszkał w jego domu z Elisebą i dziećmi oraz zaopiekował się Amálią. Następnie żegna się z Amálią i umiera.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze