" />

Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Rodzina i przyjaciele żegnają Numa. Yunet podaje Mai zatruty napój. Emisja 2 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 35

Amália pomaga Joquebede w przygotowaniu ciała Numa do pogrzebu. Arão pragnie pomścić śmierć Numa, odgrywając się na Apukim. Apuki jest niezadowolony, gdy niewolnicy nie przychodzą do pracy, bo uczestniczą w pogrzebie Numa. Uri uprzedza Leilę, że Abigail pilnie chce się z nią widzieć. Henutmire dowiaduje się o kolejnych zalotach Disebeka do służki i zapowiada, że go zostawi. Yunet obiecuje córce, że zaakceptuje jej związek z Mojżeszemem. Anrão i Arão wygłaszają pożegnalną mowę na pogrzebie Numa i chowają go do ziemi.

Ramzes dziękuje Setiemu, że poparł jego małżeństwo z Mayą. Eliseba oznajmia dzieciom, że zamieszkają z Amálią, żeby się nią zaopiekować. Joquebede i Anrão próbują odwieść Arãoa od zamiaru pomszczenia Numa. Henutmire wyznaje Hurowi, że nie czuje się spełniona jako kobieta. Mojżesz raduje się na wieść, że Yunet zaakceptowała jego wiązek z Nefertari. Maya wątpi w szczerość uczuć Ramzesa, choć on zapewnia ją, że jest w niej bezpamiętnie zakochany. Yunet dodaje truciznę do napoju Mai. Nefertari obraca tacę przez co Yunet nie wie, który z napoi jest zatruty.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze