" />

Odcinek 36

W 36. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Nefertari zgadza się zostać przyszłą żoną Mojżesza. Emisja 3 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 36

Yunet wylewa napój Nefertari, pozwalając by Maya skosztowała drugiego wywaru z nadzieją, że to ten zatruty. Jest niezadowolona, gdy okazuje się, że jej plan się nie powiódł. Simut modli się do bogów, żeby pomogli mu zdobyć Karomę. Joquebede chwali Arãoa za jego decyzję o zamieszkaniu z Amálią. Arão prosi dzieci, żeby nie wymieniały imienia Numa w obecności Amálii. Seti i Tuya są zaskoczeni wiadomością, że Maya potrafi strzelać z łuku i chce rywalizować z Ramzesem. Judite zostaje oskarżona przez inne kobiety o zdradę i ucieka w przerażeniu. Miriã oferuje jej pomoc. Maya wygrywa rywalizację z Ramzesem.

Apuki przyznaje się przed Mojżeszem do zabicia Numa. Ten rozkazuje mu znaleźć nowego szefa dorównującego umiejętnościami Numowi. Yunet uświadamia Henutmire, że Hur jest w niej zakochany. Disebek nakazuje Hurowi trzymać się z dala od Henutmire. Yunet przychodzi do Hura, żeby porozmawiać z nim o Henutmire, ale Uri jej przeszkadza. Mijają miesiące. Ciąża Amálii jest bliska rozwiązania. Przyszła matka jest słaba i przerażona. Simut jest zawiedziony na bogini Mut za to, że nie ułatwiła mu zbliżenia z Karomą. Ikeni wyznaje miłość Karomi. Para ukrywa się na korytarzu w pałacu, żeby się pocałować. Nefertari zgadza się zostać żoną Mojżesza. Yunet przyłapuje Disebeka na pocałunku z Anippe.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze