" />

Odcinek 37

W 37. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Maya zostaje otruta przez Yunetę. Arão dodaje otuchy Amálii. Emisja 6 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 37

Anrão kończy pracę w pałacu na Joquebede. Lamentuje nad faktem, że musi wrócić do pracy pod rozkazami Apukiego. Ramzes wyznaje Mojżeszowi, że nigdy nie spodziewał się, że zakocha się i weźmie ślub z kobietą wybraną mu przez ojca. Maya raduje się, słysząc o planach ślubnych Nefertari i Mojżesza. Yunet szantażuje Disebeka, żeby ten pomógł jej rozdzielić Nefertari i Mojżesza oraz zabić Mayę. Mojżesz dostrzega brak entuzjazmu u Nefertari. Sądzi, że wciąż rozmyśla o Ramzesie. Ona przyznaje mu się, że czuje zazdrość, gdy widzi Mayę i Ramzesa razem.

Ikeni i Karoma kochają się w pałacowym ogrodzie. Arão i Eliseba martwią się pogarszającym się zdrowiem Amálii. Karoma namawia Nefertari, żeby zapomniała o Ramzesie i skupiła się tylko na Mojżeszu. Ramzes dowiaduje się od Mojżesza, że Nefertari jest zazdrosna o jego ślub z Mayą. Arão namawia Amálię, żeby się nie poddawała i walczyła o życie ze względu na dziecko. Nefertari wyznaje Mai, że była o nią zazdrosna, lecz już jej minęło i teraz życzy jej szczęśliwego małżeństwa z Ramzesem. Mojżesz przebacza narzeczonej. Para godzi się namiętnym pocałunkiem.

Yunet planuje zrobić użytek z kolejnej trucizny od Pasera. Seti i Siamon dopinają szczegóły ślubu Ramzesa z Mayą. Anippe nakłada na twarz Mai podkład do makijażu z domieszką trucizny. Ramzes zauważa kwaśny smak jej ust podczas pocałunku. Maya źle się czuje, piecze ją twarz i ma problemy z oddychaniem. Ramzes woła o pomoc, zaś Yunet udaje zdesperowaną.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze