" />

Odcinek 38

W 38. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Yune obarcza Anippe winą za śmierć Mai. Satti skazuje ją na śmierć. Emisja 7 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 38

Maya mdleje w ramionach Ramzesa. Eliseba sprzecza się z Arãoem z powodu jego braku wiary. Paser przybywa na ratunek Mai. Mężczyzna podejrzewa, że to makijaż zaszkodził kobiecie. Nefertari pociesza zatroskanego Ramzesa. Ten modli się do bogów o ratunek dla swojej przyszłej żony. Disebek zwraca się z pretensjami do Yunet o to, co zrobiła Mai. Nazywa ją szaloną. Ona próbuje zrzucić na niego część winy. Maya odzyskuje przytomność, ale ma problemy z mówieniem.

Yunet oskarża Anippe o usiłowanie zabicia Mai. Seti rozkazuje ją przesłuchać. Maya żegna się z Nefertari, Mojżeszem i Ramzesem. Simut informuje Pasera o śmierci kobiety. Kapłan postanawia sprawdzić na jednym z więźniów podkład nałożony na twarz Mai, by upewnić się, że to on doprowadził do jej zgonu. Faraon nakazuje uwięzić Anippe. Yunet próbuje udowodnić rzekomą winę Anippe, a gdy jej się to udaje, Setti skazuje niewinną kobietę na śmierć. Później Yunet przyznaje się Paserowi, że umyślnie doprowadziła do śmierci Mai. Mężczyzna jest przerażony prawdziwym obliczem swojej żony.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze