" />

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Joquebede i jej rodzina przyjmują Mojżesza w swoim domu. Emisja 9 czerwca o godz. 14:10 w TV Puls.

Odcinek 40

Leila zdradza Mojżeszowi, że jego biologiczni rodzice, Joquebede i Anrão, żyją i mieszkają w Egipcie. On pragnie ich poznać i prosi kobietę, żeby mu w tym pomogła. Eliseba i Arão całują się pod gołym niebem. Mojżesz umawia się z Nefertari, żeby podzielić się z nią prawdą o swoich korzeniach. Ona ostrzega go, by nie szedł w nocy do hebrajskiej wioski, ale on jej nie słucha. Prosi Uriego, żeby towarzyszył mu podczas nocnej eskapady.

Bakenmut upija się i zdradza Ikeniemu, że przespał się z królową Tuyą. Apuki próbuje zmusić Judite, żeby mu się oddała. Ona ucieka z domu i szuka pomocy u Leili. Mojżesz i Uri docierają do domu Joquebede. Kobieta wita syna uściskiem. Razem z mężem i córką wyjaśniają Mojżeszowi, w jaki sposób uniknął śmierci. Abigail jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Leila wyjawiła Mojżeszowi prawdę. Miriã zawiadamia Arãoa o niespodziewanej wizycie Mojżesza. Henutmire śni się koszmar, z którego budzi się w przerażeniu. Mojżesz uznaje za niesprawiedliwe to, że jego rodzina i lud żyją w nędzy, podczas gdy on pławi się w luksusach w pałacu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze