" />

Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ikeni zabiera Henutmire do kryjówki Mojżesza, by mogła go pożegnać. Emisja 20 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 47

Anrão radzi żonie i córce, żeby wróciły do domu, zanim żołnierze zauważają ich nieobecność. Żołnierz domyśla się, że Arão ukrywa miejsce przebywania matki i uprzedza go, że nie zdoła ocalić Mojżesza. Henutmire zdradza Yunecie w tajemnicy, że Ramzes zabierze ją do kryjówki syna. Miriã udaje przed Bakenmutem zrozpaczoną zniknięciem Mojżesza. Tłumaczy, że razem z matką podjęły bezowocną próbę odnalezienia jej brata.

Paser prosi Disebeka, żeby pomógł mu pokrzyżować plany Yunety. Faraon wzywa do siebie Ramzesa, by uprzedzić go, że pożegna się z władzą, jeśli odkryje, że pomaga Mojżeszowi w ucieczce. Disebek z powodzeniem uwodzi Yunetę i zatrzymuje ją w sanktuarium. Paser nie kryje zadowolenia z tego powodu. Joquebede i Miriã są zaniepokojone stanem zdrowia Amálii. Karoma próbuje pocieszyć pogrążoną w smutku Nefertari.

Faraon unosi się gniewem, gdy dowiaduje się, że Mojżesz nie został dotąd schwytany. Nakazuje Bakenmutowi śledzić Ramzesa, lecz tak by ten się nie zorientował. Mojżesz denerwuje się, gdy Ramzes zwleka z przybyciem. Bakenmut dowiaduje się od żołnierza o zniknięciu Ramzesa i rusza w ślad za nim. Znajduje go z kobietą w domu Seneta. Książe udaje oburzonego zachowaniem Bakenmuta. Henutmire przybywa na spotkanie z Mojżeszem w towarzystwie Ikeniego.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze