" />

Odcinek 48

W 48. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz zostaje zmuszony do walki z egipskimi żołnierzami. Emisja 21 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 48

Czując oddech zbliżającej się śmierci, Amália prosi Elisebę, żeby zaopiekowała się Oséiasem. Arão sprowadza Joquebede do domu, żeby mogła pożegnać się z umierającą kobietą. Henutmire żegna się z Mojżeszem. Mojżesz dziękuje ojcu za pomoc i zabiera się z Ramzesem. Henutmire zawiadamia Disebeka o odejściu Mojżesza. Eliseba i Miriã przygotowują ciało Amálii do pogrzebu. Joquebede cieszy się na wieść, że Mojżesz wybaczył Henutmire. Mojżesz i Ramzes żegnają się. Ten pierwszy prosi drugiego, żeby zaopiekował się Nefertari.

Tuya prowokuje Setiego, gdy mówi mu, że nigdy nie odnajdzie Mojżesza. Nefertari jest niepocieszona z tego, że Mojżesz nie pożegnał się z nią przed wyjazdem. Mojżesz wędruje samotnie przez pustynię. Faraon rozkazuje kontynuować poszukiwania Mojżesza. Yunet cieszy się z niedoli córki. Żeby jeszcze bardziej jej dokuczyć, a przy okazji odegrać się na Paserze, donosi Nefertari, że to on nastawił faraona przeciwko Mojżeszowi. Mojżesz wypija ostatnią kroplę wody i szuka miejsca na odpoczynek. Wpada w przerażenie na widok Bakenmuta i towarzyszących mu żołnierzy egipskich.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze