" />

Odcinek 49

W 49. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Sefora i jej siostry zostają ocalone przez Mojżesza. Emisja 22 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 49

Mojżesz wygrywa starcie z żołnierzami egipskimi. Nefertari obwinia Pasera o nieszczęsny los Mojżesza. Ikeni przyznaje się Karomie, że pomagał Mojżeszowi w ucieczce. Apuki próbuje dowiedzieć się, gdzie przebywa Mojżesz, lecz Anrão niczego mu nie zdradza. Ramzes i Disebek namawiają faraona do zaniechania poszukiwań Mojżesza. Yunet wmawia Henutmire, że Leila ponosi winę za tragedię Mojżesza. Kobieta przyznaje się, że wyjawiła Mojżeszowi jego prawdziwe pochodzenie za co zostaje wyrzucona z pałacu. Uri postanawia wyprowadzić się razem z nią i Bezalelem, choć ten ostatni nie jest z tego powodu zadowolony.

Mojżesz spotyka na swojej drodze wędrownego, który udziela mu pomocy. Udaje mu się również uniknąć ukąszenia przez kobrę. Joquebede obawia się, że faraon nieprędko zapomni o ucieczce Mojżesza i zechce się zemścić. Ramzes obiecuje Nefertari, że jej nie opuści. Arão namawia swoje dzieci, żeby nie traciły nadziei w to, że ich lud zostanie oswobodzony. Pośrodku pustyni Mojżesz spotyka pasterza grożącego Seforze i pozostałym córkom Jetry. Sięga po miecz i staje w ich obronie.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze