" />

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Jetro zaprasza Mojżesza do swojego domu. Emisja 23 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 50

Ramzes tęskni za Mojżeszem. Siostry Sefory nie godzą się z tym, jak oschle ta potraktowała ich wybawcę. Seti cieszy się z tego, że Hur nie opuścił pałacu razem z Leilą i Urim. Yunet udaje przed Tuyą, że brakuje jej towarzystwa Leili. Seti obiecuje Paserowi, że nagrodzi go za jego pomoc. Jetro dowiaduje się od Sefory i pozostałych córek o tym, że zostały wybawione przez jakiegoś Egipcjanina. Nakazuje im przyprowadzić go do domu.

Anrão obawia się, że Apuki odkryje pokrewieństwo jego rodziny z Mojżeszem. Betânia i Jaque przekonują Mojżesza do przyjęcia gościny w domu Jetry. Ten wita go serdecznie oraz składa podziękowanie za ochronienie jego córek. Paser policzkuje Yunetę. Miriã mówi rodzinie, że Leila została wyrzucona z pałacu przez Henutmire. Judite złości się na Apukiego, gdy ten uwłacza imieniu Mojżesza. Córki Jetry podsłuchują zza drzwi rozmowę ojca z gościem. Mojżesz opowiada mężczyźnie swoją prawdziwą historię.

Leila sprzecza się z Urim. Mówi mu, że może wrócić do pałacu, ale bez Bezalela. Gahiji dopinguje Simuta w jego staraniach o rękę Karomy. Sefora oświadcza siostrom, że nigdy nie zgodzi się pojąć za męża nieznajomego Egipcjanina. Nefertari prosi Pasera o wybaczenie. Apuki wypytuje Bakenmuta o rodzinę Mojżesza. Po wysłuchaniu opowieści Mojżesza Jetro proponuje mu, żeby zamieszkał w jego domu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze