" />

Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Jetro przydziela Mojżeszowi pracę przy wypasaniu owiec. Emisja 24 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 51

Wiadomość o pokrewieństwie Anrãoa i Arãoa z Mojżeszem wprawia Apukiego w osłupienie. Uri godzi się z Leilą oraz obiecuje, że przywyknie do życia pośród Hebrajczyków. Joquebede i Anrão rozmawiają na temat ucieczki ich syna. Seti zapewnia Tuyę, że jeśli Mojżesz ośmieli się wrócić do pałacu, natychmiast zostanie zabity. Córki Jetry są zachwycone pomysłem zaślubin Sefory z Mojżeszem, za wyjątkiem samej Sefory.

Ramzes zaprasza Nefertari na spacer, w trakcie którego wyznaje jej, że nie traci nadziei na to, że Mojżesz przeżyje. Joquebede pokazuje Leili syna Amálii. Uri wyjaśnia Bezalelowi, dlaczego jego rodzina musiała odejść z pałacu. Adira dowiaduje się, że Sefora zabrała ubranie Mojżesza podczas kąpieli i donosi o tym ojcu. Jetro przeprasza gościa za zachowanie córki.

Paser zwierza się Simutowi, że jest dużo spokojniejszy odkąd pogodził się z Nefertari. Miriã dowiaduje się, że Apuki poznał już prawdę o łączącym jej rodzinę pokrewieństwie z Mojżeszem. Yunet ma nadzieję, że jej córka zakocha się w przyszłym władcy Egiptu. Ramzes pociesza zatroskaną Henutmire. Mówi jej, że pewnego dnia znów zobaczy swojego syna. Mojżesz prosi Jetrę, żeby przydzielił mu jakąś pracę. Ten proponuje mu zajęcie się wypasaniem owiec, co budzi stanowczy sprzeciw Sefory.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze