" />

Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz zauważa skorpiona na nodze Seforzy. Emisja 27 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 52

Mojżesz oznajmia Seforze, że będzie pomagał Jetrze nawet pomimo jej sprzeciwu. Faraon rozkazuje Ramzesowi przejąć dotychczasowe obowiązki Mojżesza. Ani Miriã, ani Joquebede, ani Anrão nie rozumieją, dlaczego Judite zgodziła się poślubić Apukiego. Leila i Uri przejmują się, gdy Abigail oznajmia im, że Bezalel może zostać zmuszony do niewolniczej pracy.

Mojżesz postanawia opuścić dom Jetry. Mężczyzna stara się przekonać go do pozostania. Następnie kieruje się do pokoju Sefory, by uprzedzić córkę, że nie będzie tolerował jej nieuprzejmego traktowania wobec gościa. Yunet insynuuje Paserowi, że faraon jest jego dłużnikiem za to, że otworzył mu oczy. Tuya sugeruje mężowi, żeby znalazł nową żonę dla Ramzesa. Henutmire ma żal do faraona i oświadcza Disebekowi, że nie wybaczy mu tego, co zrobił. Uri szuka dla siebie pracy na ulicy handlowej. Jednak po pierwszym dniu starań nie znajduje dla siebie zajęcia.

Gahiji dowiaduje się o przybyciu kobiety z chłopcem do pałacu. Ahuri przedstawia mu się i wyjaśnia, że sprowadziła do pałacu syna jego byłej żony, Chibale. Mojżesz zmienia zdanie. Zgadza się zostać w domu Jetry. Tuya zezwala Gahijiemu przyjąć jego syna w pałacu. Ramzes mianuje Anrãoa nowym szefem. Pastor imieniem Anibal grozi córkom Jetry. Mojżesz widzi, jak skorpion wdrapuje się na nogę Sefory.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze