" />

Odcinek 54

W 54. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz wypasa owce razem z Seforą. Ramzes całuje Nefertari. Emisja 29 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 54

Mojżesz wyjawia Betânii, że Nefertari to imię jego narzeczonej, którą zostawił w Egipcie. Arão oferuje Judite schronienie w swoim domu. Yunet proponuje Bakenmutowi sojusz i uwodzi go, by zdobyć jego aprobatę. Simut jest rozczarowany, gdy opracowana przez niego formuła nie sprawdza się. Paser pociesza zrozpaczoną Nefertari.

Apuki wyładowuje swoją złość na Judite po tym, jak ta wraca do domu. Arão staje w obronie kobiety. Obawiając się konsekwencji starcia dwóch mężczyzn, Eliseba wzywa na pomoc Anrãoa. Ten rozdziela ich. Apuki zobowiązuje się do okazania szacunku Judite i zabiera ją razem z dziećmi do swojego domu. Anrão chwali syna za to, że stanął w obronie Judite. Przeczuwa jednak, że Apuki zechce odegrać się na nim na budowie. Apuki grozi Judite, że należycie ją ukarze, jeśli znów pobiegnie po pomoc do Hebrajczyków.

Nayla dostrzega dobry humor Yunet i chciałaby poznać powód jej zadowolenia. Yunet namawia córkę do poślubienia Ramzesa, lecz ona nie okazuje zainteresowania. Na prośbę Jetry, Mojżesz towarzyszy Siforze przy wypasaniu owiec. Ikeni odkrywa, że Bakenmut spędził noc z Yunetą. Podczas pracy na budowie Apuki wzywa do siebie Anrãoa i jego syna. Ramzes wyznaje Nefertari, że nigdy nie przestał jej kochać i skrada jej pocałunek.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze