" />

Odcinek 55

W 55. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Nefertari myśli, że Seti nie zgodzi się na jej związek z Ramzesem. Emisja 30 czerwca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 55

Nefertari nie chce się wiązać z Ramzesem, albowiem wie, że faraon Seti nie zaakceptowałby jej. Apuki powstrzymuje swój gniew na Anrãoie i jego synu. Sefora uczy Mojżesza, jak zaganiać owce. Nefertari wyznaje w sekrecie Karomie, że Ramzes ją pocałował. Disebek uprzedza Ramzesa, że Seti nie przyzwoliłby na jego małżeństwo z Nefertari. On nie chce się przedwcześnie poddawać i prosi Henutmire, że pomogła mu przekonać faraona do zaakceptowania Nefertari w roli jego żony. Niestety, ona odmawia mu pomocy.

Gahiji odwiedza Leilę. Kobieta zwierza mu się, że obawia się, że Uri zechce wrócić do pałacu razem z Bezalelem. Karoma uprzedza Gahijiego, że Chibale tęskni za swoją matką. Leila i Uri nie kryją zdumienia wyznaniem Abigaila, który uważa, że Miriã jest zakochana w Hurze. Anrão uprzedza syna, żeby zachował zimną krew i nie wszczynał niepotrzebnie buntu. Paser prosi Nefertari, żeby zaufała bogom i pogodziła się z tym, co przyniesie jej los. Yunet uwodzi Bakenmuta zmysłowym tańcem. Wspólne towarzystwo pomaga Mojżeszowi i Seforze w znalezieniu wspólnego języka. Ich rozmowa zostaje zakłócona przez wycie wilków.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze