" />

Odcinek 56

W 56. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Paser prosi faraona o przyzwolenie na ślub Nefertari z Ramzesem. Emisja 1 lipca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 56

Mojżesz jest pod wrażeniem zręczności, z jaką Sefora odgania wilka od stada owiec. Niestety, nie udaje jej się uratować jednej owcy. Ramzes zaprasza Nefertari na wyjątkowe spotkanie. Yunet tymczasem umawia się z Naylą, żeby prosić ją o przebaczenie. Nie robi tego ze skruchy, lecz by przypodobać się Henutmire. Seti zauważa nieobecność Ramzesa i Henutmire podczas porannego picia kawy. Yunet odkrywa, że Ramzes pocałował Nefertari. Bezalel modli się do Boga o szczęście dla Uriego. Uri niespodziewanie otrzymuje propozycję pracy.

Henutmire oznajmia Disebekowi, że nie zamierza godzić się z Setim. Yunet i Bakenmut umawiają się na kolejne spotkanie. Ramzes oznajmia ojcu, że pragnie poślubić Nefertari. Tymczasem Neferterari wyznaje Paserowi, że postanowiła zostać kapłanką. Baruk próbuje negocjować z Jetrą. Leila i Bezalel świętują fakt, że Uri dostał pracę. Mojżesz goni uciekającą owcę, która biegnie w stronę przepaści. Paser planuje zwrócić się do Setiego, by w ramach rekompensaty za ofiarowaną mu pomoc przyzwolił na ślub Nefertari z Ramzesem.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze