" />

Odcinek 57

W 57. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes nie chce pojednać się z ojcem. Yunet planuje zabić faraona. Emisja 4 lipca o godz. 16:00 w TV Puls.

Odcinek 57

Ramzes skarży się matce, że ma dość wykonywania rozkazów ojca. Ona uprzedza go, że Seti mógłby nawet wyrządzić krzywdę Nefertari, byle tylko im dokuczyć. Faraon odmawia spełnienia prośby Pasera. Przywala jednak na to, by Nefertari ostała kapłanką. Baruk ostrzega Jetrę, że zagarnie studnię dla siebie, nawet pomimo jego sprzeciwu. Uri nie ma narzędzi potrzebnych do wyrobu biżuterii i postanawia zwrócić się po pomoc do Osorkona, handlarza, który go zatrudnił.

Miriã irytuje się na myśl o ślubie. Yunet dowiaduje się, że Seti odtrącił Nefertari i postanawia, wbrew jego woli, zrobić z niej przyszłą żonę faraona. Paser drży na sam widok zdeterminowanej kobiety. Ramzes nie zgadza się poprosić faraona o przebaczenie. Anibal namawia Baruka, żeby wykorzystali nieobecność Mojżesza i zaatakowali Jetrę. Uri wpada w złość, gdy dowiaduje się, że Leila będzie musiała wrócić do niewolniczej pracy.

Henutmire zwierza się Disebekowi, że życzy śmierci Setiemu. Nefertari oświadcza Ramzesowi, że postanowiła opuścić pałac. On nie akceptuje jej decyzji. Faraon Seti nie zgadza się przyjąć Neyli, co złości Ramesa. Sefora dowiaduje się, że Mojżesz uciekł z Egiptu, ponieważ zabił Egipcjanina. Ramzes postanawia poważnie porozmawiać z ojcem. Yunet zapowiada Bakenmutowi, że pragnie śmierci Setiego.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze