" />

Odcinek 59

W 59. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Yunet podaje truciznę faraonowi. Neyla znajduje go martwego. Emisja 6 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 59

Yunet zdradza Bakenmutowi, że jest kuzynką Disebeka. Paser opowiada Nefertari o tym, jak wygląda życie kapłanki. Anrão jest zaskoczony nieobecnością Apukiego. Postanawia oszczędzić mu problemów i ściągnąć do pracy, gdy dowiaduje się o niespodziewanej wizycie Ramzesa. Eliseba zaczyna traktować Oséiasa jak własnego syna. Disebek gani Bakenmuta za jego romans z Yunetą. Seti i Ramzes odbywają rozmowę na temat przyszłości Egiptu.

Tuya obiecuje Nayli, że pozwoli jej spędzić noc z faraonem. Uri i Bezalel zostają zaproszeni na ceremonię obrzezania Oséiasa. Apuki jest zmieszany, gdy odkrywa, że to Anrão kazał po niego posłać. Yunet oświadcza Nefertari, że jej miejsce jest u boku króla Egiptu. Seti przychodzi do Henutmire, żeby prosić ją o przebaczenie. Yunet zabiera perukę Neyli, po czym zakrada się do pokoju faraona i uwodzi go, a przy tym dosypuje truciznę do jego napoju.

Nayla postanawia włożyć inną perukę, byle tylko przyjść na umówione spotkanie z faraonem. Kiedy trucizna zaczyna działać, Yunet zdradza faraonowi swoje prawdziwe zamiary. Co więcej, uświadamia go również o zdradzie żony. Po wejściu do pokoju faraona Nayla znajduje go leżącego na podłodze. Rozpaczliwie woła o pomoc.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze