" />

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Paser bada przyczynę śmierci Setiego. Miriã zaprzecza uczuciom do Hura. Emisja 7 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 60

Bakenmut wchodzi do pokoju faraona i symuluje zaskoczenie widokiem, który zastaje w środku. Następnie zawiadamia Ikeniego o śmierci faraona. Yunet jest dumna z odniesionego sukcesu. Zaproszeni goście zbierają się w domu Joquebede, by wziąć udział w ceremonii obrzezania Oséiasa. Tuya rozpacza z powodu śmierci męża. Yunet udaje zatroskaną przed Nefertari. Paser obiecuje Tui, że zabada, czy Seti zmarł śmiercią naturalną. Ramzes nie wierzy w to, że ktoś mógłby zabić jego ojca.

Disebek próbuje zmusić Bakenmuta do powiedzenia prawdy, lecz ten zapiera się, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią Setiego. Balsamiści przygotowują się do zmumifikowania zwłok faraona. Uri zdradza Hurowi, że Miriã prawdopodobnie jest nim zainteresowana. Sefora postanawia odwdzięczyć się Mojżeszowi i opowiedzieć mu o swojej przeszłości. Paser badana przyczynę śmierci faraona. Miriã zapiera się przed matką, że nie czuje niczego do Hura. Tuya oznajmia, że nadszedł czas, by Ramzes zasiadł na tronie.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze