" />

Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz zostaje oczyszczony z winy i może wrócić do pałacu. Emisja 11 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 62

Ramzes nie zamierza odwodzić Nefertari od powziętego zamiaru zostania kapłanką. Yunet podejmuje ostatnią próbę nakłonienia córki do zmiany zdania, ale ta sztuka jej się nie udaje. Jetro skarży się Seforze, że Baruk znów sprawia mu problemy. Ramzes wręcza Nefertari w prezencie na pożegnanie klejnot wykonany przez Hura. Kobieta wsiada na statek i wyrusza z Siamonem do Wasetu.

Ramzes zapowiada wydanie dekretu przebaczającego Mojżeszowi. Ponadto wydaje rozkaz odnalezienia przyrodniego brata. Henutmire raduje się na tę wieść i pośpiesznie dzieli się nią z Yunetą. Menahem krąży wokół domu Jetry z nadzieją, że uda mu się porozmawiać z Adirą. W końcu para spotyka się po kryjomu. Yunet próbuje pokierować Disekiem tak, by ten sprowadził Nefertari z powrotem do pałacu. Pojawiają się problemy przy porodzie jednej z owiec ze stada Jetry. Sefora stwierdza, że płód jest ułożony nieprawidłowo i prosi Mojżesza o pomoc.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze