" />

Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Wysłannicy Ramzesa szukają Mojżesza w domu Jetry. Emisja 12 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 63

Paser nabiera podejrzeń, co do okoliczności śmierci Setiego, ale udaje przekonanego zapewnieniami Yunety o tym, że nie byłaby zdolna otruć faraona. Z pomocą Mojżesza, Sefora ratuje życie owieczce. Hur i Gahiji obawiają się, że Mojżesz po powrocie zapragnie wesprzeć swój lud. Ramzes zwierza się Tui, że pełnienie funkcji faraona wciąż go napawa go przerażeniem.

Yunet sprzeciwia się bogom i odmawia złożenie ofiary. Judite złości się na Apukiego, gdy ten wraca do domu w stanie nietrzeźwym. Zelofeade wręcza Abigail kwiaty przeznaczone dla Miriãi. Leila cieszy się z powodzenia planu zbliżenia Zelofeade i Abigail. Ikeni i Bakenmut kontynuują poszukiwania Mojżesza. Nayla i Karoma zauważają, że Yunet wcale nie cieszy się z przybycia nowej narzeczonej Ramzesa.

Mija kilka dni. Joquebe jest zmartwiona brakiem wieści o Mojżeszu. Paser obwieszcza przybycie Téti, w towarzystwie jej rodziców. Menahem spotyka się z Adirą i zaskakuje ją pocałunkiem. Ramzes szybko zdaje sobie sprawę z tego, że Téti wcale nie chce brać z nim ślubu. Yunet cieszy się z faktu, że wybranka Ramzesa nie spełnia jego oczekiwań. Bakenmut i Ikeni zjawiają się w domu Jetry w poszukiwaniu Mojżesza, podczas gdy ten przechadza się z Jetrą po Madianie.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze