" />

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes żąda sprowadzenia Nefertari. Mojżesz chce opuścić dom Jetry. Emisja 13 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 64

Sefora wmawia Bakenmutowi i Ikeniemu, że nie widziała żadnego Egipcjalnina w kraju Median. Yunet oznajmia Paserowi, że Ramzes wkrótce odstąpi od zamiaru poślubienia Téti i zapragnie odzyskać Nefertari. Disebek pociesza przygnębioną brakiem wieści o Mojżeszu Henutmire. Mojżesz dostrzega z daleka wysłanników faraona i chowa się przed nimi. Sefora niepokoi się o to, że przybysze odnajdą Mojżesza. Adira domyśla się, że jej siostra jest zakochana w Egipcjaninie.

Baruk karci Menahema za jego zainteresowanie córką Jetry. Tuya przestrzega Ramesa przed podjęciem pochopnej decyzji co do ślubu z Téti. Mojżesz chce opuścić dom Jetry. On zaś próbuje wyperswadować mu ten pomysł z głowy. Później napomina Seforę, by nie lekceważyła jego gościa. Yunet zabawia Karomę i Naylę, przedrzeźniając głos Téti.

Mija jakiś czas, a do Ramzesa wciąż nie docierają wieści o odnalezieniu Mojżesza. Faraon postanawia zaniechać dalszych poszukiwań. Orsokon jest zadowolony z sukcesu sprzedaży biżuterii Uriego i składa u niego kolejne zamówienie. Yunet pociesza Henutmire, chociaż naprawdę napawa ją radością fakt, że Mojżesz nie został odnaleziony. Yunet nagradza Bakenmuta za jego pomoc. Tuya mówi Ramzesowi, że Mojżesz może zechcieć sam wrócić, gdy dowie się o śmierci Setiego. Disebek radzi Ramzesowi, żeby znalazł sposób na uwolnienie się od zobowiązania do poślubienia Téti. Joquebede dowiaduje się, że poszukiwania Mojżesza nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Ramzes zaskakuje Pasera swoim żądaniem o sprowadzeniu Nefertari, którą wybrał na przyszłą królową Egiptu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze