" />

Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Sefora wyrusza wypasać owce bez Mojżesza. Nefertari wraca do pałacu. Emisja 18 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 67

Sefora policzkuje Mojżesza i gniewa się za jego zuchwałość. On natomiast jest zadowolony z pocałunku. Miriã zaprasza Hura do swojego domu. Udaje jej się oczarować go grą na harfie i śpiewem. Betânia ma żal do Sefory o to, że pokrzyżowała jej plan rozkochania w sobie Mojżesza. Abigail zgadza się wziąć ślub Zelofeade. Leila, Uri i Bezalel cieszą się na tę wieść. Arão godzi się z Elisebą. Judite złości się na Apukiego, gdy zastaje go pijanego.

Anrão powątpiewa w zainteresowanie córki Hurem. Martwi go również fakt, że Hur nie wierzy w tego samego boga co on. Jetro prosi Mojżesza, żeby powiadomił go, jeśli Betânia znów będzie mu się naprzykrzać. Sefora nie może zasnąć, ponieważ rozmyśla o pocałunku z Mojżeszem. Nefertari wraca do pałacu. Yunet wita ją z wielką radością, albowiem jej córka, zostanie przyszłą żoną faraona Egiptu. Ramzes oznajmia matce, Disebekowi, Henutmire i Paserowi, że weźmie ślub z Nefertari.

Mojżesz jest rozczarowany, gdy rano dowiaduje się, że Sefora nie zaczekała za nim i samotnie poszła wypasać owce. Betânia buntuje się, gdy ojciec zakazuje jej spacerować z siostrami. W towarzystwie Pasera i Simuta Ramzes składa ofiary bogom. Miriã denerwuje się, gdy Hur oznajmia jej, że pragnie znów złożyć jej wizytę. Leila uprzedza go, że miłość do osoby innego wyznania może przysporzyć mu dużo cierpienia. Adira wymyka się siostrom, żeby spotkać się po kryjomu z Menahemem. Mojżesz zjawia się niespodziewanie na polu, gdzie Sefora wypasa owce.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze