" />

Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz oświadcza Jetrze, że pragnie poślubić jedną z jego córek. Emisja 19 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 68

Gahiji dowiaduje się o ślubie Ramzesa z Nefertari. Menahem namawia Adirę do wspólnej ucieczki. Ona odmawia, albowiem nie chce brać ślubu bez błogosławieństwa ojca. Eldade jest zaskoczony obecnością Nadabe na budowie. Arão wyjaśnia mu, że ten został ukarany. Apuki spiskuje z Kamuzu. Simut jest zdumiony, gdy nakrywa Bakenmuta i Yunetę razem. Postanawia opowiedzieć o swoim odkryciu Gahiji, żeby poradził mu, co powinien zrobić. Henutmire prosi Hura, żeby wykonał biżuterię dla przyszłej królowej oraz jej matki.

Nefertari okazuje przed matką i Karomą radość z powodu ślubu z Ramzesem. Tuya dołączą się do nich, żeby porozmawiać na temat sukni ślubnej. Tymczasem Ramzes zapowiada przed Paserem i Disebekiem, że będzie rządził Egiptem tak, jak życzyłby sobie tego jego ojciec. Sefora wyznaje Adirze, że jest zakochana w Mojżeszu i już się z nim całowała. Gahiji przygotowuje romantyczną kolację dla Ramzesa i Nefertari. Jetro okazuje zadowolenie, gdy Mojżesz oświadcza mu, że pragnie poślubić jedną z jego córek.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze