" />

Odcinek 69

W 69. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Nefertari oddaje się Ramzesowi przed ślubem. Emisja 20 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 69

Mojżesz wyjawia Jetrze w sekrecie, że pragnie poślubić Seforę. Ten wyraża swoje zadowolenie z faktu, że będą rodziną. Nefertari oczarowuje Ramzesa tańcem. Eleazar i Abiú wypytują Nadabe o jego pierwszy dzień w pracy. Simut podejrzewa że Yunet romansuje z Bakenmute. Widzi, jak we dwoje udają się ukradkiem do sanktuarium. Nayla obawia się, że Yunet stanie się nieznośna, gdy zostanie matką królowej Egiptu. Nefertari łamie zasady i oddaje się Ramzesowi przed ślubem. Simut namawia Pasera, żeby udał się do sanktuarium. Kiedy okazuje się, że w środku nikogo nie ma, otrzymuje naganę od kapłana.

Mojżesz wprowadza w życie swój plan zdobycia Sefory. Na początek doprowadza ją do złości, gdy ignoruje jej zaproszenie na wspólną wyprawę nad rzekę. Kiedy rankiem Nefertari budzi się w łóżku Ramzesa, ogarniają ją wyrzuty sumienia i czuje się niegodna zostania żoną króla. Prosi Karomę, żeby pomogła jej zatrzeć ślady swojej obecności w haremie. Mojżesz i Sefora zostawiają Jaque samą, by udać się na poszukiwania owcy. Dziewczyna płoszy się, gdy staje przed nią tajemniczy nieznajomy i grozi jej. Ten chwyta ją i próbuje zedrzeć z niej ubranie. Złodziej wykrada z domu Leili cenną biżuterię Uriego. Po powrocie Sefora i Mojżesz słyszą przeraźliwy krzyk Jaque.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze