" />

Odcinek 72

W 72. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Jetro obwieszcza córkom, że Sefora i Mojżesz biorą ślub. Emisja 25 lipca o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 72

Nefertari nie kryje zaskoczenia życzeniem przyspieszenia ślubu przez Ramzesa. Bezalel pociesza ojca, który wraca do domu strapiony po rozmowie z Orskonem. Apuki szuka informacji na temat Kamuzu. Podczas wypasania owiec Sefora i Mojżesz rozprawiają o tym, jak będzie wyglądało ich życie po ślubie. Tuya poleca Hurowi zatrudnienie do pomocy Uriego przy tworzeniu biżuterii dla króla. Niewolnicy obwiniają Anrãoa o brak wody. Arão wstawia się za ojcem i odsyła ich do Apukiego. Hur składa wizytę Uriemu, żeby prosić go o pomoc, a przy okazji próbuje zaczepić Miriã.

Ikeni złości się, ponieważ król darzy większym zaufaniem Bakenmuta niż jego. Nayla wyznaje Tui, że niepokoi ją fakt, że Yunet zostanie matką królowej Egiptu. Tuya uspokaja ją zapewnieniem, że choć Yunet bywa arogancka, ma dobre serce. Sefora i Mojżesz wyznaczają datę ślubu, co bardzo raduje Jetrę. Nefertari składa ojcu podziękowania za jego bezwarunkową pomoc. Ramzes przerywa im i proponuje przyszłej żonie spacer we dwoje. Jetro zwołuje całą rodzinę, by ogłosić przyszły ślub Sefory z Mojżeszem.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze