" />

Odcinek 74

W 74. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Neyla wyjawia sekrety Yunety. Faraon wtrąca ją do celi. Emisja 27 lipca o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 74

Paser jest oszołomiony wyznaniem Yunety. Ona tymczasem zaskakuje go kolejnymi rewelacjami z przeszłości. Nayla z ukrycia przysłuchuje się ich rozmowie. Ikeni zauważa zdenerwowanie Bakenmuta. Ramzes niecierpliwi się przed przybyciem Nefertari na ceremonię zaślubien. Mojżesz prosi Menahema o rozmowę. Betânia tymczasem zasięga porady miejskiej wróżbiarki.

Pojawienie się Nefertari uspokaja zaniepokojonego Ramzesa. Kapłan udziela im ślubu. Nayla kipi ze złości na widok ucieszonej Yunety. Judite zwierza się Miriãi, że jej mąż znów narobił sobie problemów. Apuki nie akceptuje propozycji spłaty długu przez Kamuzu. Sefora pociesza Adirę. Mojżesz zachęca Menahema, żeby odważył się poprosić o rękę Adiry. Ramzes i Nefertari zostają małżeństwem. Nayla traci panowanie nad sobą podczas przemówienia Yunety. Przerywa kobiecie i publicznie nazywa ją obłudnicą. Tuya na próżno próbuje ją powstrzymać. Kobieta zdradza, że Nefertari jest córką Disebeka oraz wyjawia inne zbrodnie Yunety, w tym zabicie Mai. Paser potwierdza zarzuty Neyli.

Ramzes rozkazuje uwięzić matkę Nefertari oraz prosi Disebeka o rozmowę w cztery oczy. Arão traci nadzieję na to, że Ramzes będzie łaskawym królem dla niewolników. Ikeni odprowadza Yunetę do jej celi. Nefertari jest smutna z powodu nieszczęśliwego zakończenia jej zaślubin. Paser pociesza córkę. Disebek próbuje się wytłumaczyć faraonowi ze swoich występków. Henutmire pragnie porozmawiać z Yunetą.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze