" />

Odcinek 76

W 76. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz chce przyspieszyć ślub z Seforą. Hur i Henutmire całują się. Emisja 29 lipca o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 76

Jetro i Mojżesz zatrzymują Betânię. Yunet szuka pracy w domu rozpusty Casa de Senet. Disebek zachodzi tam, by się pożegnać i spotyka byłą kochankę. Dochodzi między nimi do kłótni. Nefertari zwierza się Karomie, że wciąż leży jej na sercu przyszłość matki. Wróżbiarka namawia Betânię, żeby nie porzucała swojego planu. Yunet nie pozwala Disebekowi się poniżać. W porywie gniewu godzi go sztyletem i pozbawia życia. Pracownik domu rozpusty biegnie do pałacu, by zawiadomić o incydencie. Ramzes i Paser są przerażeni nowiną.

Mojżesz proponuje Seforze przyspieszenie daty ślubu. Ona zgadza się, bo zależy jej na sprawieniu radości jemu i ojcu. Anrão wypytuje córkę o jej stosunek do Hura. Miriã wyjawia mu, że ten nie jest nią zainteresowany. Hur znajduje Henutmire zamyśloną w ogrodzie i podchodzi do niej, by ją pocieszyć. W pewnym momencie spoglądają sobie głęboko w oczy i całują się.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze