" />

Odcinek 78

W 78. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ramzes rozkazuje zwiększyć wymiar czasu pracy niewolników. Emisja 2 sierpnia o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 78

Sefora i Mojżesz biorą ślub. Menahem decyduje się opuścić dom Baruka. Joquebede cieszy się z tego, że Miriã jest zakochana w Hurze. Ramzes rozkazuje zwiększyć wymiar czasu pracy niewolników. Apuki przekazuje wiadomość Izraelitom. Leila przyjmuje od Henutmire prezent, choć jest na nim wygrawerowany symbol boga Egicpjan. Ada dostrzega obecność Betânii na ślubie Sefory i Mojżesza i zmierza w jej stronę. Próbuje namówić ją, by do nich wróciła, ale ta odmawia.

Yunet ma dość żebrania na ulicach i usiłuje przedostać się do pałacu, lecz strażnicy ją zatrzymują. Nefertari zezwala na wpuszczenie matki, gdyż chce odbyć z nią ostatnią rozmowę. Hur zaprasza Henutmire na spacer. Miriã jest świadkiem ich pocałunku. Nefertari wręcza matce koszyk z jedzeniem. Yunet odmawia przyjęcia podarunku. Menahem pojawia się niespodziewanie na przyjęciu weselnym Sefory i Mojżesza. Ponownie rozmawia z Jetro o pragnieniu poślubieniu Adiry i tym razem go przekonuje. Paser pociesza Nefertari po jej nieprzyjemnym spotkaniu z matką. Hur wspomina Uriemu, że Miriã nakryła go z Henutmire. Sefora i Mojżesz spędzają noc poślubną.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze