" />

Odcinek 79

W 79. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ozeasz wraca do domu. Mojżesz i Sefora spędzają noc poślubną. Emisja 3 sierpnia o godz. 17:05 w TV Puls.

Odcinek 79

Sefora i Mojżesz spędzają razem pierwszą noc. Adita i Menahem planują pójść ich w ślady i także czym prędzej wziąć ślub. Mojżesz wręcza Menahemowi egipskie klejnoty oraz szablę, by mógł rozpocząć nowe życie u bok Adiry. Mija wiele lat. Sefora i Mojżesz zostają rodzicami dwóch synów. Menahem zwraca Mojżeszowi pierścionek, który ten kiedyś mu podarował. Paser informuje Nefertri i Ramzesa, że zakończyła się budowa zleconych obiektów. Ostrzega ich również, że Izraelici są wycieńczeni pracą, lecz faraon nie okazuje przejęcia. Ozeasz i Kaleb płyną statkiem do Pi-Ramses. Inês oczekuje ich przybycia nad rzeką Nil.

Judite i Ana pomagają Taísie wybrać odpowiednią suknię na spotkanie z Meketre. Debora jest zadziwiona liczbą pomników postawionych Ramzesowi. Aoliabe wyjaśnia jej, że faraon stara się w ten sposób przypodobać bogom. Ramzes chwali się Amenhotepowi ostatnią zwycięską walką. Apuki dowiaduje się o powrocie Ozeasza i kipi złością, że temu udało się przeżyć. Corá donosi w sekrecie Apukiemu o bezprawnym opuszczeniu miejsca pracy przez Aarona. Ten za karę wysyła mężczyznę do kamieniołomów. Aaron jest przerażony ciężkimi warunkami pracy. Itamar cieszy się ze spotkania z Ozeaszem i poznaje Kaleba. Ozeasz ratuje Anę przed śmiercią na budowie.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze