" />

Odcinek 80

W 80. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Aaron trafia do pracy w kamieniołomach. Emisja 4 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 80

Kaleb uprzedza Anę i Ozeasza o niebezpieczeństwie na budowie. Amram uspokaja Joquebede zaniepokojoną faktem, że jej syn Aaron pracuje w kamieniołomach. Leila rozmawia z Gahiji o zainteresowaniu Bezalela Deborą. Kobieta obawia się, że jej syn będzie cierpiał z powodu zadurzenia w Hebrajce. Amenhotep chwali się Nefertari nową szpadą. Joquebede i Amram witają się z Ozeaszem.

Apuki poleca Jairowi traktować niewolników z większą surowością. Judite wtrąca się do ich rozmowy i zgłasza swój przeciw. Bezalel wraca do wioski Hebrajcyzków, by ponownie zobaczyć się z Deborą. Nefertari i Ramzes rozmawiają o Mojżeszu. Ramzes przyznaje, że jego ojciec słusznie obawiał się zaangażowania jego przyrodniego brata w sprawę Hebrajczyków. Nefertari uważa, ze dziś ich relacje wyglądałyby zupełnie inaczej. Karoma sprzecza się z Ikenim z powodu jego późnych powrotów.

Aaron wraca wycieńczony do domu, pada na kolana i odreagowuje krzykiem cierpienia, które przyszło mu znosić w kamieniołomach. Ozeasz podnosi go i z pomocą Kaleba odprowadza do domu. Amram jest przerażony sytuacją. Miriã żali się ojcu, że Bóg o nich zapomniał i nie zesłał wybawcy, na którego tak czekają.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze