" />

Odcinek 81

W 81. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Miriã namawia bliskich do wspólnej modlitwy do Boga. Emisja 5 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 81

Amram i Miriã modlą się do Boga o lepszy los dla ich ludu. Ozeasz i Kaleb zabierają Aarona do domu. Amram postanawia zrobić coś, by przerwać udrękę syna. Nadabe i Abiú znów się upijają i zwlekają z powrotem. W rozmowie z Eldade wyjaśniają, że próbują w ten sposób odreagować mordęgę niewolniczej pracy. Bezalel nie kryje zainteresowania Deborą, co bardzo złości Aoliabe. Chłopak szybko zdaje sobie z tego sprawę i zasięga rady Abigaila. Ten wyjaśnia mu, że winni są jego rodzice, którzy wybrali wygodne życie w pałacu zamiast pozostać w wiosce.

Corá chwali się Abirãowi, że został szefem niewolników. Datã dopowiada o tym, w jaki sposób ten pozbył się Aarona. Hur oznajmia Henutmire, że przyjął zaproszenie od Ramzesa na udanie się do Abu Simbel. Zapewnia ją również, że jego stosunki z faraonem są czysto zawodowe i ten nigdy nie wypytywał go o ich romans. Leila i Hur namawiają Bezalela do znalezienia sobie żony pośród Egipcjanek. Amram i Ozeasz informują Aarona, że planują zabiegać o lepsze traktowanie niewolników. Tymczasem Miriã gromadzi bliskich, by wspólnie zanieść modlitwy do Boga o pomoc. Prosi ich również, by obudzili wiarę w innych. Ozeasz zauważa Anę na ulicy i zbliża się do niej, żeby zwrócić bransoletkę.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze