" />

Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Amram zmierza do pałacu, by prosić Ramzesa o łaskę dla Ozeasza. Emisja 10 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 84

Faraon rozkazuje Bakenmutowi przeprowadzić egzekucję Ozeasza na oczach Izraelitów. Tymczasem nieświadomy niczego Ozeasz spędza przyjemnie czas w towarzystwie Any. Izraelici gromadzą się licznie w domu Joquebede. Pepy pociesza Karomę, która cierpi z powodu nocnych wypadów Ikeniego. Ramzes oświadcza Nefertri, że postanowił stracić Ozeasza, by jego śmierć posłużyła za przestrogę dla innych Izreaelitów. Mojżesz pokrzepia Jetrę, który lamentuje nad faktem, że Betânia oddaliła się od rodziny.

Aaron kwestionuje sprawiedliwość Boga, który pozostaje głuchy na cierpienie wiernego mu ludu. Menahem wspomina rodzinie Adiry o tym, że spotkał Betânię. Jaque i Mojżesz są zaskoczeni faktem, że dziewczyna wciąż wiedzie tułacze życie. Ana zwierza się Judite, że jest zakochana w Ozeaszu. Ikeni przychodzi do domu Joquebede, by zabrać z niego Ozeasza i spełnić rozkaz faraona. Ten nie protestuje, gdy zostaje zakuty w kajdany. Aaron nie godzi się z rozkazem faraona. Przychodzi do pałacu z zamiarem odbycia rozmowy z faraonem. Ramzes poleca Bakenmutowi i Ikeniemu przegonić Izraelitę. Księżna wychodzi na spotkanie z Amramem, który czeka u bram pałacu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Iwonka
    11 sierpnia 2016 o 10:53  - Odpowiedz

    Gdzie obejrzeć 84 odcinek 10 przykazań?