" />

Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Bakenmut przerywa grupową modlitwę Izraelitów. Emisja 12 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 86

Bakenmut wybiera dziesiątego niewolnika, którym nie jest ani Nadabe, ani Amram. Ozeasz obwinia się o zaistniałą sytuację. Bezalel pragnie odwiedzić wioskę Hebrajczyków. Uri i Leola ostrzegają go przed grożącym niebezpieczeństwem, lecz nie udaje im się go zniechęcić. Armam roznosi wiadomość o grupowej modlitwie w jego domu.

Corá donosi Apukiemu o nocnym zebraniu w domu Amrama. Ten przekazuje zdobytą wiadomość faraonowi. Ramzes wietrzy w tym spisek przeciwko niemu i postanawia dać Izraelitom nauczkę. Miriã domyśla się, że faraon celowo polecił stracić dziesięciu niewolników, żeby inni niewolnicy zwrócili się przeciwko Ozeaszowi. Judite radzi Anie zapomnieć o Ozeaszu.

Anibal prosi Baruka o przebaczenie. Ozeasz wraca do domu. Eliseba raduje się z widoku rodziny w komplecie. Tais przygotowuje niespodziankę dla Meketre. Nefertari wyznaje Karomie, że ma żal do Mojżesza o to, że ją porzucił. Eliseba próbuje wzmocnić wiarę Aarona. Corá zakazuje rodzinie brania udziału w grupowej modlitwie. Amram przystępuje do wygłoszenia przemówienia przed wiernymi, gdy niespodziewanie do jego domu wdzierają się Bakenmut z żołnierzami.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze