" />

Odcinek 88

Bóg przemawia do Mojżesza przez gorejący krzew. Corá powiadamia Apukiego o planowanym spotkaniu Any z Ozeaszem. Aaron nie wierzy w to, że Bóg ma plany wobec Izraelitów. Adira i Sefora odwiedzają wróżkę, żeby wypytać ją o ich siostrę. Są zaskoczone, gdy spotykają tam Betânię. Nefertari wspomina Mojżesza, co wytrąca ją z równowagi. Ana i Ozeasz […]

Odcinek 88

Bóg przemawia do Mojżesza przez gorejący krzew. Corá powiadamia Apukiego o planowanym spotkaniu Any z Ozeaszem. Aaron nie wierzy w to, że Bóg ma plany wobec Izraelitów. Adira i Sefora odwiedzają wróżkę, żeby wypytać ją o ich siostrę. Są zaskoczone, gdy spotykają tam Betânię. Nefertari wspomina Mojżesza, co wytrąca ją z równowagi. Ana i Ozeasz zostają nakryci przez Apukiego. Leila zwierza się Henutmire ze swoich obaw o relacje Bezalela z Izraelitami. Apuki ostrzega Amrama, że zabije Ozeasza, jeśli ten ponownie zbliży się do Any.

Mojżesz nie może dojść do siebie po tym, co spotkało go na szczycie góry Synaj. Sefora zauważa dziwne zachowanie męża i pragnie mu pomóc. Aaron gniewa się na Ozeasza za jego romans z córką Apukiego. Mojżesz opowiada Jetrze o swojej rozmowie z Bogiem. Aaron kieruje do Boga swoje rozgoryczenie faktem, że skazał jego lud na cierpienie. Gdy ten odpowiada na jego wezwanie, pada przed nim na kolana.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze