" />

Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Mojżesz postanawia wyruszyć do Egiptu. Apuki wysyła Anę do pałacu. Emisja 18 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 89

Bóg poleca Aaronowi spotkać się z młodszym bratem, Mojżeszem, który powróci do Egiptu, by uwolnić swój lud. Joquebede namawia Ozeasza do zostawienia Any. Tymczasem Apuki uprzedza córkę, że jeśli ponownie spotka się z Ozeaszem, zabije go tak, jak zrobił to z Numem. Aaron mówi rodzinie, że Bóg do niego przemówił. Amram i Eliseba radują się na wieść, że Mojżesz jest prorokiem, który wyzwoli ich z niewoli egipskiej. Sefora decyduje się towarzyszyć Mojżeszowi w jego drodze. Ramzes rozkazuje wszystkim sługom stawić się w pałacu, albowiem chce otrzymać od nich dowód lojalności. Aaron postanawia nie mówić nikomu więcej o swojej rozmowie z Bogiem, by faraon o niczym się nie dowiedział.

Apuki obwinia Judite o swawole córki. Następnie zwraca się do Bakenmuta z prośbą o wprowadzenie Any do pałacu. Ten prosi Karomę, żeby zgodziła się przyjąć dziewczynę pod swoje skrzydła, jako służącą królowej. Mojżesz oznajmia synom, że wspólnie udadzą się do Egiptu.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze