" />

Odcinek 91

W 91. odcinku telenoweli „Dziesięć przykazań”: Ana trafia do pałacu. Aaron wędruje samotnie przez pustynię. Emisja 19 sierpnia o godz. 16:05 w TV Puls.

Odcinek 91

Ozeasz eskortuje Aarona podczas ucieczki. Udaje mu się zatrzymać śledzącego ich Abirãoa, zaś później symuluje bójkę z Nadabe, by odciągnąć uwagę strażników. Aaron wykorzystuje okazję, by zbiec.

Sefora wyznaje Mojżeszowi, że choć się boi, będzie mu towarzyszyła w przeprawie. Eliseba uspokaja się, gdy otrzymuje wiadomość o tym, że Aaron opuścił bezpiecznie miasto. Joquebede wyznaje, że bardzo pragnie zobaczyć jeszcze Mojżesza. Ana zostaje odesłana do służby u Nefertari. Corá wypytuje Amrama o jego syna. Ten zaskakuje jego i Apukiego informacją, że Aaron uciekł z Egiptu.

Ana jest zdenerwowana podczas pierwszego dnia w pałacu, co nie umyka uwadze Nefertari. Królowa postanawia sprawdzić nową służkę. Apuki myśli, że Aaron uciekł ze strachu przed śmiercią. Betânia odwiedza ojca i siostry w ich rodzinnym domu. Mojżesz i Sefora z synami, podobnie jak Aaron, przemierzają pustynię.

Materiały novela.pl / Fot. Rede Record

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze